BHK Turnov, rozjeté mužstvo

03.02.2012 10:36

V dalším zápase jsme nastupovali proti obávanému celku BHK Turnov. Mužstvo, které ještě před několika málo lety hrálo krajskou soutěž, čítá několik rychlých borců, jež představují hrozbu pro naši branku.

Od první minuty to vypadalo celkem jednoznačně. Turnov skvěle bruslil a výborně přecházel přes střední pásmo. Naši playeři je nedokázali zastavovat a tak byla nejednou k vidění situace 3 na 1. Natěstí pro nás ale branka nepadla a první dějství tak skončilo bez branek

Aby si čtenář udělal lepší obrázek o utkání, druhá třetina již tak jednoznačná nebyla. Brod se pouštěl čím dál častěji do útočné činnosti a jak první útok ve složení Nosek, Tvrdík, Šťastný, tak i druhá formace Mareš, Vele, Strouhal, Novotný občas hostujícímu brankáři zavářela. Žel Bohu bez brankového vyjádření... Naopak Turnov se střelecky prosadil hned 2x, když ani skvěle chytající Roman Puš nestačil. Stav po dvou třetinách 0:2

Poslední část zápasu slibovala urputný boj. Brod chtěl divákům ukázat, že třetí místo v ankěte o Sportovní mužstvo Železného Brodu   si zaslouží právem. Bohužel hra na 2 formace rychle ubírala síly a po dvou inkasovaných brankách již nebylo o co hrát. Skóre ještě upravil Novotný, který dorážel střelu Strouhala, ale poslední slovo měli stejně hosté, jež završili špatnou třetinu na 1:6

Sestava: Puš – Kopal, Pavlata T. – Schovánek, Nosek K. – Tvrdík, Šťastný, Nosek M. – Strouhal, Vele, Mareš, Novotný

Branky: Novotný