HC Železný Brod vs. Sklopísek Střeleč

08.10.2012 20:20

V úvodním utkání HC Železný Brod změřil síly s týmem Sklopísek Střeleč. Domácí nastoupili v nejsilnější možné sestavě, když nastoupili na 3 útoky, 2 obrany. V základní sestavě se velmi dobře uvedli dvě nové akvizice a v první polovina třetiny patřila Brodu. Rychlými kombinacemi se dostávali přes střední pásmo až k soupeřově bráně, avšak hostující brankář byl vždy na správném místě. Na jednou střelu přecijen nestačil, to když přesně mířil Jirka Novotný. To bylo ale z naší strany téměř vše. Dva rychle inkasované góly naznačily, co je Střeleč za mužstvo a vypadlo to na další kousky v naší síti. Proti byl ovšem Kuba Tvrdík a 2 minuty před sirénou srovnal skóre. Následující čas do konce třetiny vyšel lépe hostům, když dvěma brankami strhli vedení opět na svoji stranu. Na to už jsme stačili reagovat pouze jednou, a opět Tvrdíkem.

Další průběh byl již více na hokejkách Střelečtích. Precizními pasy se rychle dostávali do našeho obranného pásma a nikým nekrytí hráči stříleli do prázdné brány. Nutno však podotknouti, že HC Železný Brod se jen tak nevzdal a pořád hrál na 110%. Ani to ovšem nestačilo a tak je konečný výsledek celkem neobjektivní. 3:7