Rozloučení se sezónou, nejen ve fotografiích

14.04.2011 10:56

8.dubna 2011 se v tomto ročníku naposledy sešlo celé mužstvo při příležitosti posledního buly. Akci zahájil vedoucí Tomáš Pavlata, abychom rokovali o uplynulých zápasech. Poté přišlo na řadu promítání fotografií pořízených Anetou T. a neřízená diskuze nejen nad hokejem. Je pěkné, kolik životních zkušeností nám mohou předávat starší hráči. 

Taktéž se vyřešila otázka prvního brankáře, který se možná uchytí v krajském přeboru. Pokud by věci nevycházely jak bychom si přáli, zaskočí za Lukáše Bažanta neméně skvělý Roman Puš. Dále se podepsaly dvě transferové listiny bratří Nosků, takže mužstvo bude opět silnější. Skvělá zpráva do budoucna a věřme, že obě akvizice projdou zdravotní prohlídkou, aby se mohli na ledě rvát za tým HC ŽELEZNÝ BROD (už snad v nových dresech??). Láďa Krouza byl nucen podepsat kontrakt se svým právě narozeným synem, který bude muset chtě nechtě hájit barvy Brodu v příštích 35 letech. :)

Těšíme se na vás v další sezóně 2011/2012, která pravděpodobně začne na začátku října. Hráči budou jistě dbát o svoji tělesnou kondici a budou se pravdielně scházet nad sklenicí chlazeného piva!! Něco málo foto-zachycení pod článkem...