Špatný konec první části

25.12.2010 13:38

Ač měl náš tým HC Železný Brod velice dobře rozjetou sezonu, když 3x po sobě vyhrál bez obdrženého gólu, posléze okradl o 2 body Hořice, Ronal a o jeden bodík Syřenov, konečných 14 bodů nestačí na postup mezi nejlepších deset. Přitom minulý rok stačilo na postup 10 bodů, což svědčí o vzrůstající kvalitě soutěže. V některých utkáních jsme si dokázali, že lze hrát vyrovnaně i s nejlepšími celky. Jediný, kdo nás dokázal dostat zcela na kolena byl tým Střelče, když prohra 3:7 byla nejvýraznější. Zlomový moment bylo utkání s HC Železnice, které se nalosovalo do středu pracovního týdne. I přes územní převahu jsme nedokázali utkání dovést do úspěšného konce a získat tak postupové body. Závěrečná prohra se Syřenovem nás pak definitivně posunula na 12.místo.

Velice zvláštní, když naše bilance činní: 3 výhry, 2 výhry v prodloužení, 1 prohra v prodloužení a 3 prohry. Celkově 14 bodů a skóre 37:20