Utrápená výhra

06.03.2011 20:21

Do předposledního zápasu jsme nastoupili takřka v plné sestavě, chybělo pouze pravé křídlo první formace Tomáš Strouhal. Vstup do utkání se nám povedl a hned z první akce Kuba Tvrdík z levé strany zakončil nad lapačku brankáře. Po úvodním gólu jsme se nechali ukolébat a přizpůsobili se hře soupeře. Zhoršená hra plynula ve vyrovnání, hned v dalším střídání se ale Jirkovi Šťastnému podařilo vhodně vyřešit situaci 3 na 1, když zakončil sám :) Po tomto gólu jsme se opět nechali ukolébat a hra neměla jak spát, tak ani trochu hokejové krásy. V druhé třetině se nám podařil zvýšit náskok na 3:1, ale předvedená hra se nijak nezlepšila. To vedlo ke snížení a do kabin se šlo za stavu 3:2. Ve třetí třetině jsme nejprve promarnili několik vyložených šancí na gól, což bylo potrestáno 3 minuty před koncem, kdy soupeř při přečíslení 3 na 1 pěknou střelou k bližší tyči vyrovnal. V nájezdech se prosadil pouze Jim a tak jsme si odnesli utrápenou výhru za 2 body.

Sestava: Bažant - Schovánek, Augsten - Kopal, Pavlata j. - Mareš, Vele, Tvrdík - Schubert, Šťastný - Cvrček, Pavlata T., Krouza

Branky: Tvrdík (Mareš), Šťastný (Tvrdík), Mareš (Tvrdík), rozhodující nájezd Vele